Nieuws

Alle nieuwsitems

Op 16 januari 2017, over deze onderwerpen: Communicatie, Mobiliteit & Openbare Werken

Zoals verwacht kon de CD&V ploeg onze gemeente niet correct en tijdig informeren i.v.m de werken van de Steenwinkelstraat. Op sociale media stellen mensen vele vragen, alle informatie ontbreekt …

Zoals verwacht kon de CD&V ploeg onze gemeente niet correct en tijdig informeren i.v.m de werken van de Steenwinkelstraat. Op sociale media stellen mensen vele vragen, alle informatie ontbreekt.  BURGERS MOETEN INFO THUIS KRIJGEN Heeft u de uitnodiging over een infoavond in uw brievenbus gekregen? …

Op 29 december 2016, over deze onderwerpen: N-VA Schelle

Wij wensen u en heel uw familie een fantastisch 2017, vol warmte en geluk. Bekijk zeker ons nieuwjaarsfilmpje!    [youtube:Wj5fRVX9AoI] …

Op 26 november 2016, over deze onderwerpen: Gemeenschapsvorming, Veiligheid

Onze Schelse BIN-netwerken hebben nood aan meer ondersteuning. Een buurtinformatienetwerk is een sterk concept binnen de veiligheid en de sociale cohesie, daarom verdienen deze netwerken én vrijwilligers alvast de steun van N-VA Schelle …

Een BIN of buurtinformatienetwerk is een organisatie gedragen door burgers met steun van de politie en het gemeentebestuur. Het netwerk informeert, in samenwerking met de politie, de aangesloten 'BIN' leden over criminele feiten, verdachte personen en situaties. Schelle kent op dit moment 4 …

Op 22 november 2016, over deze onderwerpen: Lokale economie

Onlangs gingen er in Schelle nieuwe winkels open, wat fantastisch nieuws is! Nu nog wachten op een goede ondersteuning vanuit het gemeentebestuur zodat deze handelaars ook in de toekomst kunnen blijven vertoeven in onze mooie gemeente. N-VA Schelle vraagt daarom de opstart van het (LOR) lokale …

Op 6 november 2016, over deze onderwerpen: Mobiliteit & Openbare Werken

Kan u nog volgen? Het dossier van de Tuinlei gaat al 8 jaar mee! Weet u nog waar het begon? We geven u een samenvatting van de feiten. De werken gingen eindelijk van start. Tijd om alles op een rijtje te zetten. Waar begon het?  In 2009 besloot men de Steenwinkelstraat volledig te vernieuwen, …

Op 1 november 2016, over deze onderwerpen: N-VA Schelle

Op maandag 31 oktober kwamen er vele Schellenaren naar onze 1ste Halloweentocht. Na de tocht konden onze bezoekers genieten van een jenever en een heerlijke soep. Jong en oud was tevreden, voor herhaling vatbaar! We bedanken alle aanwezigen voor hun massale opkomst, blij dat we zoveel mensen mochten …