Nieuws

Alle nieuwsitems

Op 21 juni 2017, over deze onderwerpen: Schelle 2030

Als het van CD&V zou afhangen moeten we binnenkort afscheid nemen van ons kerkplein. Zoals de plannen nu worden voorgesteld maakt ons kerkplein plaats voor de bouw van appartementen! Een Nederlands architectenbureau en CD&V Schelle beslissen over de hoofden, van alle Schellenaren heen, wat de …

Als het van CD&V zou afhangen moeten we binnenkort afscheid nemen van ons kerkplein. Zoals de plannen nu worden voorgesteld, maakt ons kerkplein plaats voor de bouw van appartementen! Een Nederlands architectenbureau en CD&V Schelle beslissen over de hoofden, van alle Schellenaren heen, wat de …

Op 16 juni 2017, over deze onderwerpen: Communicatie & Bestuur, Schelle 2030

U kan het zich waarschijnlijk moeilijk voorstellen: een inspraakmoment voor u: de burger. In onze buurtgemeente Niel kwamen er onlangs100 Nielenaren hun mening en ideeën delen over het nieuwe dorpscentrum.  BURGERPARTICIPATIE IS BELANGRIJK De man in de straat wordt mondiger: al goed! Gedurende …

Op 8 juni 2017, over deze onderwerpen: Mobiliteit & Openbare Werken, Veiligheid, Wonen

Eén van de troeven van Schelle zijn de mooie fietsroute's door onze groene gemeente. Al lange tijd vraagt de Schellenaar betere fietspaden. Hierop ging het gemeentebestuur 'aan de slag' , al is er nog héél wat werk aan de winkel om de fietsscore te verhogen tot een aanvaardbaar cijfer. Schelle …

Op 6 juni 2017, over deze onderwerpen: Communicatie & Bestuur, Wonen, Communicatie

Weet u het nog? Op 20 maart 2015 organiseerde onze Schelse jeugdraad een politiek debat ‘d-battle’. Tijdens dit debat beloofde de schepen van jeugd Vera Goris (CD&V) dat er werk werd gemaakt van een nieuw gemeenteblad. Helaas, nu, twee jaar later is er nog niets (uit/in) de bus gekomen.  U heeft …

Op 21 maart 2017, over deze onderwerpen: Lokale economie

Met de zomer in aantocht kan het haast niet beter: een ijssalon in onze gemeente. Laat de zomer maar komen! Zomerse ijsjes In een van de leegstaande winkelpanden naast de gemeentelijke basischool opent binnenkort een gloednieuw ijssalon de deuren. Wat het concept is van ‘Scoop’ is nog even af te …

Op 21 maart 2017, over deze onderwerpen: Lokale economie, Wonen

Wist u het al? Het voormalig ‘Schels frituur’ besloot plaats te maken voor een gloednieuwe onderneming: ‘Sushi Town’. Erg goed nieuws voor onze lokale economie. Goed nieuws! Nog niet zo lang geleden bleek ons dorpscentrum de ene winkel na de andere te verliezen. Nu besluiten plots meerdere …