Nieuws

Alle nieuwsitems

Op 21 maart 2017, over deze onderwerpen: Lokale economie

Met de zomer in aantocht kan het haast niet beter: een ijssalon in onze gemeente. Laat de zomer maar komen! Zomerse ijsjes In een van de leegstaande winkelpanden naast de gemeentelijke basischool opent binnenkort een gloednieuw ijssalon de deuren. Wat het concept is van ‘Scoop’ is nog even af te …

Op 21 maart 2017, over deze onderwerpen: Lokale economie, Wonen

Wist u het al? Het voormalig ‘Schels frituur’ besloot plaats te maken voor een gloednieuwe onderneming: ‘Sushi Town’. Erg goed nieuws voor onze lokale economie. Goed nieuws! Nog niet zo lang geleden bleek ons dorpscentrum de ene winkel na de andere te verliezen. Nu besluiten plots meerdere …

Op 10 maart 2017, over deze onderwerpen: Milieu & Natuur, Wonen

Voortaan kunnen wespennesten bij u thuis of in uw omgeving op kosten van de gemeente verwijderd worden. De kosten zullen niet meer voor de Schellenaar zijn: dat is goed nieuws. Kosten voor gemeente In het verleden konden Schellenaren beroep doen op de brandweer voor het verwijderen van …

Op 28 februari 2017, over deze onderwerpen: N-VA Schelle

Ja, wij staan voor transparantie Na de heisa van de voorbije weken over bezoldigde politieke mandaten, wil N-VA Schelle absoluut duidelijkheid verschaffen aan de Schellenaar. Daarom hier een overzicht van alle mandaten, bezoldigd of vrijwillig. "We hebben buiten de zitpenningen als gemeente- of …

Op 28 februari 2017, over deze onderwerpen: Jeugd, Verenigingen, Vrije tijd & Cultuur

Al vele jaren wordt de enige jeugdbeweging van uw gemeente, Chiro Schelle, door het gemeentebestuur zoet gehouden met allerlei beloften. De Chiro heeft dringend nood aan nieuwe lokalen. Deze jongeren zorgen voor vaart in onze gemeente en organiseren tal van activiteiten voor jong en oud. Ze zijn een …

Op 27 februari 2017, over deze onderwerpen: Sport, Vrije tijd & Cultuur

Wat zijn de gevolgen voor Schelle? …

Wist u dat zwemmen in de Rupelstreek blijkbaar geen prioriteit meer is? De Schelse CD&V besloot niet in zee te gaan met Aartselaar, Niel en Hemiksem voor het uitbouwen van een Rupelzwembad: jammer toch? Even alle feiten op een rij! 1. Zwembaden in de Rupelstreek verdwijnen  Het Aartselaars zwembad …