Nieuw bestuurslid: Luna Boumans

Op 16 januari 2023, over deze onderwerpen: Bestuur

Luna Boumans is 21 jaar. Ze volgt de opleiding ‘Business en Management’ aan de Thomas More Hogeschool. Luna stelde zich kandidaat om een actieve rol op te nemen in onze partij.

Een positief verhaal

“Als kandidaat-bestuurslid wil ik me inzetten voor de activering van onze leden. Ik wil onze standpunten verder bekendmaken. Ik geloof in ons positief verhaal en breng dat graag op een heldere en duidelijke manier tot bij de burger.”

Een verschil maken

“Ik wil een verschil maken in de maatschappij. Ik wil iets betekenen voor mensen en ook voor dieren. Dieren zijn erg kwetsbaar en weinig mensen nemen het voor hen op. Eerlijk? Ik droom ervan om minister van Dierenwelzijn te worden. Ik wil ook een stem geven aan kwetsbare jongeren en aan de jeugd in het algemeen. Ik wil de zaken organiseren en herstructureren”, aldus een gemotiveerde Luna. “We zijn vereerd om Luna in ons team te verwelkomen. We hebben haar kandidatuur unaniem goedgekeurd”, besluit afdelingsvoorzitter Kris Huyck.

Hoe waardevol vond je dit artikel?

Geef hier je persoonlijke score in
De gemiddelde score is